• icon Kryta Pływalnia WODNIK
  • icon Boisko ze sztuczną nawierzchnią
  • icon Hala Sportowa Spartakus
  • icon Lodowisko
image Popływaj z Nami Przyjdź na pływalnię WODNIK Zobacz ofertę
image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze” ogłasza konkurs na nowy znak identyfikacji wizualnej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie i opracowanie logo GOS „Mazowsze”, a główną nagrodą karnet na pływalnię „Wodnik” o wysokości 500 zł.

W konkursie udział wziąć może każdy, bez ograniczeń wiekowych. Każdy uczestnik może przedstawić́ maksymalnie 3 propozycje. Projekt logo może być́ wykonany w dowolnej     technice (rysunek, grafika, szkic), z użyciem dowolnej liczby kolorów. Jedynym warunkiem jest przesłanie projektu wraz z opisanym uzasadnieniem zaprojektowanego logo.

 

Prace należy złożyć osobiście lub przesłać pocztą do siedziby GOS, 05-600 Grójec,  ul. Laskowa 17, do 20 kwietnia br. (decyzuje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie nastąpi do 30 kwietnia br.

- Ośrodek z takimi tradycjami powinien mieć znak graficzny, który oddaje jego bogatą historię, tradycję i sukcesy - powiedział Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS  „Mazowsze”. - Zachęcam wszystkich małych i dużych, aby wzięli udział w konkursie   i stworzyli z nami logo, które będzie charakterystyczne dla naszej działalności. Mam nadzieję, że mieszkańcy Grójca zasypią nas propozycjami logotypu i będziemy mieć problem z urodzajem  prac - podsumowuje dyrektor Wojciechowski.

Zaprojektowane logo bę̨dzie symbolem Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze” i będzie wykorzystywane do celów promocyjnych, reklamowych i identyfikacyjnych. W szczegó́lności wykorzystywane bę̨dzie na: stronie internetowej, social mediach, materiałach informacyjnych, materiałach reklamowo-promocyjnych, papierze firmowym, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.

Regulamin_konkursu_Logo.docx

Załącznik Nr_1.docx

Załącznik Nr_2.docx

Grójeckie Spotkania Biegowe

baner 1

Polecane

camera white

Galeria


 herb100

www.grojecmiasto.pl


Plakietka hufca

Kalendarz wydarzeń

Kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kontakt

Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”
05-600 Grójec
ul. Laskowa 17
tel. 048 664 30 42
e-mail: gos@gosmazowsze.pl