• icon Kryta Pływalnia WODNIK
  • icon Boisko ze sztuczną nawierzchnią
  • icon Hala Sportowa Spartakus
  • icon Lodowisko
image Popływaj z Nami Przyjdź na pływalnię WODNIK Zobacz ofertę
image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

W sobotę 27.05 maja odbyły się II otwarte mistrzostwa Grójca w Aquathlonie. Organizatorem zawodów był Grójecki Ośrodek Sportu „ MAZWOSZE”. Zawodnicy, którzy zgłosili się do zawodów i wzięli w nich udział musieli w swoich kategoriach wiekowych odpowiednio przepłynąć i przebiec odpowiednie do wieku dystanse. Termin nadsyłania zgłoszeń mijał 21 maja i do dnia zawodów udział potwierdziło około 40 zawodników.

Zdecydowana większość uczestników to członkowie dwóch grójeckich klubów pływackich i jeden zawodnik UKS G-8 Bielany.

Każdy z zawodników otrzymał pakiet startowy : czepek pływacki, wodę i batonik odżywczy. Zawodnicy podzieleni zostali na kategorie wiekowe A (ur. 2007-2008), B (ur. 2005-2006), C (ur.2003-2004) oraz D (ur. 2002 i starsi). Jako pierwsi swoje starty zaczęli najmłodsi w kategorii wiekowej A i kolejno startowały następne, aż po najstarszych. Około 10.30 zakończyliśmy pływanie i nastąpiła krótka przerwa podczas, której wszyscy przenieśli się na teren boisk przy pływalni , gdzie wyznaczona została trasa biegowa. Był to cross wykorzystujący ukształtowanie terenu i jego naturalne wzniesienia. Po zakończeniu biegów wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nastąpiła uroczysta dekoracja. Medale i dyplomy powędrowały do zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych (pełne wyniki w załączeniu).

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali współpracujący z organizatorem nauczyciele wychowania fizycznego Katarzyna Maciejewska-Żyłka, Marek Gawlik i Paweł Stala oraz trenerzy i instruktorzy związani z grójeckim pływaniem. Za całość imprezy odpowiadał

Dział Imprez Sportowych GOS. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia w kolejnej edycji.                                                                                                        DOIS GOS

2008 K
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 200m (8 długości) BIEG ok. 450m                 (1 okrążenie) SUMA MIEJSCE KLUB
1 WOŹNIAK MILENA A224 K 03:58,42 01:50,87 05:49,29 I KP SIGNOVUM
2 MIŚTA NADIA A225 K 04:08,71 01:48,34 05:57,05 II KP SIGNOVUM
3 ALICJA WIERZCHOWSKA A212 K 05:14,35 02:18,62 07:32,97 III KP SIGNOVUM
2008 M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 200m (8 długości) BIEG ok. 450m                 (1 okrążenie) SUMA MIEJSCE KLUB
1 KUSZTYKIEWICZ FILIP A223 M 03:28,00 01:32,53 05:00,53 I KP SIGNOVUM
2 LATKOWSKI JAKUB A226 M 03:40,78 01:51,30 05:32,08 II KP SIGNOVUM
2007 M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 200m (8 długości) BIEG ok. 450m                 (1 okrążenie) SUMA MIEJSCE KLUB
1 ŁOSKI OLIVIER A211 M 03:58,47 01:47,28 05:45,75 I KP SIGNOVUM
2 MROZIK ANTONII A213 M 04:53,97 01:32,22 06:26,19 II KP SIGNOVUM
3 FILIP RÓŻYCKI A214 M 04:19,22 02:14,19 06:33,41 III KP SIGNOVUM
4 KURCZ JEREMI A216 M 04:31,57 02:05,00 06:36,57 IV UKS ORION
2006 K
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 400m (16 długości) BIEG ok. 900m                 (2 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 GRZYBOWSKA ALEKSANDRA B429 K 06:52,78 03:30,13 10:22,91 I KP SIGNOVUM
2 MIŚTA NATASZA B443 K 07:55,50 04:30,28 12:25,78 II KP SIGNOVUM
2006 M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 400m (16 długości) BIEG ok. 900m                 (2 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 BROŃSKI JĘDRZEJ B403 M 06:38,13 03:28,97 10:07,10 I UKS ORION
2 OKOPIEŃ JAN B457 M 07:03,69 03:19,87 10:23,56 II KP SIGNOVUM
3 KŁODA MATEUSZ B404 M 08:37,97 03:19,85 11:57,82 III KP SIGNOVUM
4 ŚMIETAŃSKI ANTONII B455 M 10:18,25 04:16,50 14:34,75 IV KP SIGNOVUM
2006 M
2005 K
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 400m (16 długości) BIEG ok. 900m                 (2 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 FYDRYCH JULIA B439 K 06:30,50 03:50,50 10:21,00 I KP SIGNOVUM
2005 M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 400m (16 długości) BIEG ok. 900m                 (2 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 WERPACHOWSKI JAN B416 M 05:32,28 03:24,34 08:56,62 I UKS ORION
2 ŻÓŁTOWSKI RAFAŁ B407 M 05:44,22 03:29,09 09:13,31 II UKS G-8 BIELANY
3 DULEMBA ALEKSANDER B401 M 07:07,34 03:12,07 10:19,41 III KP SIGNOVUM
4 WALCZAK ŁUKASZ B417 M 06:56,25 04:22,19 11:18,44 IV KP SIGNOVUM
5 SZTUBIŃSKI KAROL B450 M 09:37,46 03:48,53 13:25,99 V KP SIGNOVUM
2004 K
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 600m (24 długości) BIEG ok.1350 m                 (3 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 LUTEREK OLIWIA C565 K 09:35,46 05:31,66 15:07,12 I KP SIGNOVUM
2 WERPACHOWSKA BARBARA C539 K 09:32,88 05:43,91 15:16,79 II UKS ORION
3 FYDRYCH NATALIA C531 K 10:37,59 06:14,87 16:52,46 III KP SIGNOVUM
4 SELIGA PATRYCJA C505 K 11:18,13 07:19,83 18:37,96 IV KP SIGNOVUM
2004 M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 600m (24 długości) BIEG ok. 1350 m                 (3 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 SZPADZIK DAWID C551 M 09:48,53 05:19,90 15:08,43 I UKS ORION
2 WALENCIEJ ALEKSANDER C563 M 10:02,31 05:40,37 15:42,68 II UKS ORION
3 KĘCIK RADOSŁAW C556 M 11:33,92 05:10,14 16:44,06 III UKS ORION
4 PACHOCKI WIKTOR C506 M 11:27,06 05:21,50 16:48,56 IV KP SIGNOVUM
2003 K
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 600m (24 długości) BIEG ok. 1350 m                 (3 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 BUKOWSKA ADRIANNA C510 K 09:19,21 06:34,10 15:53,31 I KP SIGNOVUM
2003 M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 600m (24 długości) BIEG ok. 1350 m                 (3 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 SOBIERAŃSKI MACIEJ C511 M 08:11,47 05:18,99 13:30,46 I KP SIGNOVUM
2 PACHOCKI BARTOSZ C522 M 09:44,31 05:13,69 14:58,00 II KP SIGNOVUM
2002 i starsi K
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 800 m (32 długości) BIEG ok. 1800 m                 (4 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 WALCZAK KAROLINA D705 K 12:57,13 09:53,61 22:50,74 I KP SIGNOVUM
2002 i starsi M
L.P NAZWISKO I IMIĘ NUMER STARTOWY PŁEĆ PŁYWANIE 800 m (32 długości) BIEG ok. 1800 m                 (4 okrążenia) SUMA MIEJSCE KLUB
1 PIETRZAK JAKUB D736 M 10:53,56 06:31,41 17:24,97 I KP SIGNOVUM
2 KOSIOREK JAKUB D729 M 11:12,82 06:20,10 17:32,92 II UKS ORION
3 JAKUBCZAK ŁUKASZ B703 M 12:03,00 06:18,53 18:21,53 III UKS ORION
4 DODACKI MIKOŁAJ D724 M 15:38,94 06:45,37 22:24,31 IV KP SIGNOVUM

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA Z S B SUMA
KP SIGNOVUM 10 6 5 21
UKS ORION 3 3 2 8
UKS G-8 BIELANY   1   1

 

fb2d

FB1d

fb7d

fb8d

fb10d

fb11d

fb12d

fb13d

 

 

  • II OTWARTE MISTRZOSTWA GRÓJCA W AQUATHLONIE
  • Turniej piłki nożnej
  • Festyn Rodzinny
  • 6 IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW
image

II OTWARTE MISTRZOSTWA GRÓJCA W AQUATHLONIE

GRÓJECKI OŚRODEK SPORTU „Mazowsze” oraz Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zapraszają na II OTWARTE MISTRZOSTWA GRÓJCAW AQUATHLONIE Kliknij "Czytaj więcej", aby zobaczyć szczegóły.
27 maja godz. 9.00

Grójec, kryta pływalnia „WODNIK” ul. Drogowców 12

Zawody

Czytaj więcej

image

Turniej piłki nożnej

Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy i Miasta Grójec o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
START godzina 9:00 STADION ul. Laskowa 17

Zawody

Teren boisk przy ul. Laskowej 17.

Czytaj więcej

image

Festyn Rodzinny

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji święta 11 listopada
START godzina 15:30 HALA SPARTAKUS ul. Sportowa 16

Festyn

Rodzinny

Czytaj więcej

image

6 IGRZYSKA PRZEDSZKOLAKÓW

Stadion przy ul. Laskowej 17
15 czerwca 2016 godz 10.00

Zawody

Sportowe

Polecane

camera white

Galeria


 herb100

www.grojecmiasto.pl


Plakietka hufca

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2017
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kontakt

Grójecki Ośrodek Sportu „Mazowsze”
05-600 Grójec
ul. Laskowa 17
tel. 048 664 30 42
e-mail: gos@gosmazowsze.pl