image Popływaj z Nami Przyjdź na pływalnię WODNIK Zobacz ofertę
image Wysoka jakość nawierzchni Zbierz drużynę i zagraj Zobacz cennik wynajmu
image Postaw na sport Piłka halowa, siatkówka czy też koszykówka Zobacz ofertę
image Lodowisko "Biały Orlik" Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie Zobacz szczegóły

turnie1m10 maja 2018 w godz. 9.00 – 13.00 na terenie boiska Grójeckiego Ośrodka Sportu ”Mazowsze” odbył się turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Grójcu. Zawody, w imieniu pana Adama Siennickiego, otworzył wiceburmistrz Karol Biedrzycki. W 5 zespołach łącznie grało ponad sześćdziesięciu młodych piłkarzy.

Zawody rozpoczęły się od dolosowania ekip do dwóch rozstawionych drużyn największych szkół miejskich. Turniej przebiegał w dobrej atmosferze i słonecznej pogodzie. Pierwsze miejsce zajęli młodzi piłkarze z PSP nr 1 w Grójcu , pokonując w dogrywce meczu finałowego PSP Bikówek. Trzecie wywalczyła PSP nr 2 Grójec, a czwarte miejsce zajęli uczniowie PSP Częstoniew. Piąta w tym roku była reprezentacja PSP nr 3 Grójec. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Ponadto otrzymały nagrody rzeczowe, w postaci piłek, ufundowanych przez Przewodniczącego Rady Miejskiej. Organizator przewidział także nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Skarzyński Kacper PSP Nr 2. Najlepszym bramkarzem wybrano Wysockiego Filipa z PSP Częstoniew, a najlepszym zawodnikiem został Kozłowski Jan z PSP nr 1 Grójec. Wyżej wymienieni zawodnicy otrzymali statuetki. Nagrody wręczył w imieniu pana Adama Siennickiego dyrektor GOS Mazowsze Jerzy Bińkiewicz. Zawody prowadzili sędziowie z Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne imprezy.