6-go czerwca na stadionie przy GOS Mazowsze przy ul. Laskowej odbyły się Igrzyska Przedszkolaków. W 13-tej edycji tej imprezy uczestniczyło ponad 200 dzieci z placówek przedszkolnych z naszej gminy.
Pozytywna energia i dobra zabawa okraszona odrobiną zaciętej rywalizacji, oczywiście w duchu fair play to właściwe podsumowanie tej edycji. Poza emocjami sportowymi, przedszkolakom atrakcje zapewniły nasze niezawodne służby mundurowe, straż pożarna, wojsko i policja.
Przy sprzyjających warunkach pogodowych medale i puchary wręczył Pan Dariusz Gwiazda - Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, który jak w latach poprzednich, objął patronat nad Igrzyskami.
Dziękujemy Zakładowi Administracji Placówek Oświatowych za zaangażowanie w 13. Igrzyska Przedszkolaków, a PSP i OSP oraz Grójeckiemu Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej im. gen. bryg. Jana Kowalewskiego i Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu za uatrakcyjnienie dzisiejszej zabawy. Specjalne podziękowania kieruję oczywiście do młodych uczestników dzisiejszych zmagań sportowych, którzy dostarczyli nam wspaniałych emocji oraz do ich wychowawców i Dyrektorów placówek za chęć udziału i przygotowanie. Do zobaczenia za rok - podsumował Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor GOS „Mazowsze”, organizator igrzysk dla grójeckich przedszkolaków.